Сторінки

вівторок, 26 березня 2019 р.

У закладах загальної середньої освіти відзначили 205-річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

У 2019 році Україна відзначає 205-ту річницю з дня народження великого українського поета, письменника, художника та громадського діяча Тараса Шевченка. Його ім’я тісно пов’язане з Україною, адже Кобзар – це уособлення всієї суті українського народу, його боротьби за своє життя і волю, символ незламності духу, приклад того, що можливо звільнитися з-під гніту в найскладніших умовах.


Напередодні шевченківських днів, з метою вшанування пам’яті видатного сина українського народу, в опорних школах та філіях навчально-виховних об’єднань з 4 березня по 7 березня проведено ряд заходів , а саме:
  • святкові лінійки "Поезія Шевченка – то музики народної душа» ;
  • конкурс на кращого читця поезій  «Якби ти нас, Тарасе, чув…», «Слово, якому звучати вічно», «І лине над землею Шевченкове святеє слово», «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине», «Мелодії віршів чудових», «Святої правди голос новий»;
  • інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко», «Тарас Шевченко – великий син України», «Поетичне слово Кобзаря», «Сирітська доля у поезіях Т.Г.Шевченка»;
  • виставки ілюстрацій до творів Тараса Шевченка «Ми тебе не забули, Тарасе!»;
  • конкурси малюнків: «Палітра Шевченкового слова», «Ілюстрації до поезії Т. Шевченка», «Намальований вірш», «Мальоване слово Кобзаря».
  • літературні вікторини: «Чи знаємо ми Шевченка?», «Вірші Кобзаря», «Життя та творчість Кобзаря», «Невмирущість слова Кобзаря».
  • мультимедійні презентації: «Шевченків край – земля безсмертного Тараса…», «Шевченко – поет, прозаїк, мислитель».
Дітям  був представлений різноманітний виклад матеріалів про великого Генія українського народу, поета, письменника, художника, етнографа, дослідника Тараса Григоровича Шевченка.
Нехай Кобзар залишається і надалі прикладом для наслідування та гордості для всіх щирих українців, надихає, спрямовує та вчить.

Немає коментарів:

Дописати коментар